טופס הגשת שיחת בריאות

שיחות בריאות; Health Talks
יש לכם מה לומר בנושאים הקשורים לתחום הבריאות? רוצים לשפר? להשפיע על מערכת הבריאות בישראל? “שיחת הבריאות” שלכם יכולה לתרום לשינוי.

19 ביוני 2018: Reboot Forum
כנס ‘קיימות בבריאות’ של פורום ריבוט, הוא “מפגש הפסגה” השנתי של קהילת הבריאות בישראל, בו נוכחים ומציגים אנשי ציבור, בכירים ומובילי דעה ממערכת הבריאות, האקדמיה, התעשייה, המגזר השלישי, וכן יזמים ומובילי חשיבה וחדשנות. מפגש זה משמש במה ייחודית להרצאות, שיחות, ושיתוף רעיונות ופתרונות חדשניים עם קהילת הבריאות בישראל ובעולם. זוהי הדרך האולטימטיבית להשפיע, לבקר או להעלות מודעות ציבורית/מקצועית.
הכינוס השנתי השישי של הפורום, יהווה שוב פלטפורמה רחבה לדיון ציבורי סביב אתגרי הקיימות של מערכת הבריאות בישראל, בו לצד שיחות בריאות והרצאות מרתקות, יוצגו היוזמות שזכו בתחרות השנתית שעורך הפורום בשיתוף עיתון ‘גלובס’ ותוכרז ‘יוזמת הבריאות המובילה’ של השנה.

בפעם הראשונה, הבמה של Reboot Forum נפתחת לכולם – ואתם יכולים להיות שם.
השנה פותח הפורום את זירת ההרצאות היוקרתית שלו לקהל הרחב. כל אחד יכול להגיש הצעה לשיחה, להופיע על הבמה – ולהשפיע. כל אדם שיש לו/לה רעיון כיצד לאתחל את מערכת הבריאות ולשפר את בריאותם של הישראלים. כל מי שרוצה לשתף, לבקר, להשפיע או לשנות.
השיחות המובילות ייבחרו ע”י וועדת בחירה מתנדבת, הכוללת אנשי מקצוע, בכירים ומומחים בתחומים שונים. השיחות המובילות מופצות לחברי הקהילה, מפורסמות וזוכות לחשיפה תקשורתית וציבורית רחבה. עד כה, צברו ‘שיחות הבריאות‘ של הפורום מעל 200,000 צפיות, הן בכנסי הפורום והן בפלטפורמות מדיה חברתית ואתרים מובילים. גם השיחה שלכם יכולה להיות שם. הגישו אותה עכשיו! טופס ההגשה לפניכם. בהצלחה!
המועד אחרון להגשת שיחות: ה-13 במאי, 2018, בכפוף לתנאי ההגשה

[lvca_spacer]
Collage_S

השיחה/ההרצאה שלך

הפרטים שלך

האם יש לך ניסיון נאום מול קהל? *

דוגמאות (קישור/ים לשיחות/הרצאות שלך במידה וקיימות):


אני מאשר/ת כי קראתי את תנאי ההגשה וכי משלוח טופס זה מהווה הסכמה לתנאים אלו

תנאי ההגשה ולוחות הזמנים
יש למלא את הטופס. משלוח הטופס מהווה את הסכמתך לתנאי ההגשה (בכפוף למועדים המצויינים בהמשך), ניתן לצרף חומרים תומכים, על פי המפורט.
הנחיות: יש להקפיד למלא את כל השדות המסומנים בכוכבית אדומה. הטופס מכיל אפשרות לצרף עד 3 קישורים לסרטונים (שיחות, הרצאות או מצגות) של המגיש, הזמינים ברשת האינטרנט. משלוח סרטון יכול להשפיע במידה רבה על סיכויי הבחירה בשיחה. במקום קישור/ים, ניתן לשלוח קובץ וידאו של השיחה המוצעת באמצעות שרת הקבצים WeTransfer ולמען לכתובת הדוא”ל: reboot.forum.il@gmail.com.
תנאי ההגשה: יכולת הצגה בפני קהל בעברית/אנגלית, שיחה של 5 דק’ הקשורה לתחום הבריאות, והסכמה לשתפה באופן ציבורי בכל מדיה שתיבחר ע”י הפורום.
ויתור על סודיות ואישור שימוש בחומרים: שולח הטופס מאשר שימוש בפרטים שנשלחו, לרבות החומרים המצורפים, ולפרסמם ברבים ללא צורך באישור מוקדם ממנו.
הליך הבחירה: השיחות המובילות ייבחרו ע”י וועדת בחירה מתנדבת, הכוללת בכירים ומומחים. השיחות שיוגשו יעברו תהליך סינון ראשוני, בו תיבחן מידת התאמתן לפורמט ורמת העניין הציבורי/מקצועי שלהן, יחד עם קריטריונים נוספים. השיחות המובילות ייבחרו להתקדם לשלב ההופעה מול וועדת הבחירה (המגישים יקבלו הודעה אישית). לעוברים לשלב זה תהיה אפשרות לעבור הדרכה מקצועית של חברת ‘בארי כץ‘, המתמחה בהכנה להרצאות, שיחות והצגה בפני קהל בפורמט הנדרש (ההדרכה במחיר סמלי, ומומלצת מאוד).
מועדים לשריון: מועד אחרון להגשת שיחות: ה-13 במאי, 2018; מועד ההופעה בפני השופטים: ה-30 במאי, 2018; מועד ההופעה בפורום: ה-19 ביוני, 2018
דוא”ל לפניות ובירורים: reboot.forum.il@gmail.com